Bloomberg HT

İsim Bloomberg HaberTürk
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Beyoğlu, İstanbul
İletişim cgorsel@hs03.kep.tr
Telefon +90 212 313 6000
Adres https://www.bloomberght.com/

Bloomberg HT HD - Canlı Yayın İzle

Bloomberg HT, 27 Ocak 2010'da yayına başlamış bir ekonomi kanalı. 2010-2013 arasında sağ alt köşeyle başlamıştır. Kanal 1'in frekansından yayına başlamış kanalın genel müdürü Suavi Doğan, ekonomi direktörü Kerem Alkin, araştırma müdürü Cüneyt Başaran, haber müdürü Ali Çağatay, ekonomi müdürü Özlem Dalga, operasyon müdürü Cem Coşkun ve program müdürü Gamze Cücenoğlu'dur. Ayrıca, kanal 17 Haziran 2013'te 16:9 yayın formatına geçmiştir. 2013 yılından beri logo sol alt köşeye taşınmıştır. Bloomberg Ht Kaliteli Yayınlar Yapıyor

            Severek izlenen çok yönlü bir kanal olan Bloomberg ht yayın hayatına Ocak 2010 tarihinde başlamıştır. Bloomberg ht tematik bir kanal olup, ekonomi kanalıdır. Ağırlıklı olarak, ekonomi hakkında detaylar, piyasalar, yatırımcılara özel bilgiler, para ve altın piyasaları gibi yayınları bulmak mümkündür. Özellikle ekonomi alanında çalışan ya da düzenli takip etmek isteyen kişilerin kanalın yayınlarını kaçırmaması gerekir.

 Bloomberg Künye Bilgileri

            Kanal Ciner Medya Grubu'na bağlıdır. Genel müdürü Suavi Doğan'dır. Ekonomi direktörü ise Kerem Alkın'dır. HT kısaltması, kanalın Haber Türk Ailesi'nin bir üyesi olmasından kaynaklanmaktadır. Tüm ülkeye yayın yapmakta olan kanalın merkezi ise, Beyoğlu İstanbul'da bulunmaktadır. Bloomberg ht gündüz saatlerinde, yoğun ekonomi programları olan bir kanaldır.

 Bloomberg HT Ekonomi İle İlgili Programlar:

            Kanalda, gündüz kuşağında, Akıllı Para, Devre Arası, Finans Merkezi, Ekonomi Kritik, HT Ekonomi Soruyor, Piyasa Hattı, Risk Yönetimi, Sektör Raporu gibi programları yayınlanmaktadır. Ekonomi bilgisi olan, bu alanda donanımlı sunucuların yönetiminde, uzmanların katıldığı programlar bu alanda yetkin isimler tarafından beğenilmektedir.

 Kanalın Akşam Yayınları:

            Bloomberg ht akşam saatlerinde daha kitlere hitap ede programlara yer vermektedir. Magazin programları, sohbet, belgesel, gezi programları, sanat ve kültür yayınları beğenilmektedir. Ödül töreni ve konser yayınları da sanatla iç içe bir etki yaratmaktadır. Çok beğenilen yarışma programı da Kelime Oyunu'da sıkça kanalın yayın akışı içinde olan programların başında gelmektedir. Programların içeriğinde aileye uygun kriterlerin olmasına dikkat edilmektedir. Küfür, şiddet içeren yayınlar bulunmamaktadır.

 Siteden kanalı izleyebilirsiniz

            Bloomberg ht izle arama motorunuza yazarak, 7 gün ve 24 saat kanalın yayınlarını sitemizden izleyebilirsiniz. HD formatında, renk, ses ve görüntü kalitesi mükemmel olarak, her yerden sitemizi izlemeniz mümkündür. Sitemiz tüm kanallarda olduğu gibi, Bloomberg ht canlı izle seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan da ister evinizden, ister işyerinizden ya da herhangi bir mekândan ya da yerden kanalın yayınlarını sitemizden izlemeniz mümkündür. Size ücretsiz olarak kanalları izleme imkânı sunmaktayız. Aynı durum bu başarılı ekonomi kanalı için de geçerlidir. Özellikle ekonomi takip etmek isteyenler, gerçekten doğru bilgi veren içi dolu programları kaçırmamalısınız. Bloomberg ht seyret yazın ve kanalı keşfedin.

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

A HABER HD - Canlı Yayın İzle

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş